正规体育投注

menu
Fall 2019 President’s List
Name Major
Lindsey Adams Biology
Alexis Adkins Business Management
Emily Adkins Social Sciences
Tyler Anderson Management
Tanner Arey Biology
Adam Arnett History
Ryan Babbs Digital Simulation/Game
Sophia Balestra Occupational Therapy
Olivia Ball Marketing
Shelby Ballard Radiologic Tech
Clinton Bapst Information Systems Mgnt
Austin Barta Undecided
Kolton Bauer Biology
Rayna Bauer Middle Childhood
Jacob Bays College Credit Plus
Mikaylah Belford Computer Aided Draft/Des
Haley Belt Accounting
Heather Berry Educational Studies
Steven Best General Studies
Adam Bilitzke Plastics Eng Tech
Kaylynn Blizzard Early Child/Special Educ
Cassidy Blythe Accounting
Alicia Bobst Management
Brennan Bobst Management
Jenna Bobst Psychology
William Boggs Information Systems Mgnt
Aubrey Boland English Humanities
Trevon Bolin-Hitchens Interven Spec K-12
Addison Bonifield Early Childhood PreK-3
Logan Boston Mathematical Sciences
Christopher Bradford Fine Arts
Makayla Brewer Early Childhood PreK-3
Kathlena Broughton Natural Science
Tara Bush Sociology
Jared Canter Emergency Med Tech
Jesse Cantrell College Credit Plus
Claire Carruthers Biology
Jaycee Carter Psychology
Hunter Chamberlain Information Systems Mgnt
Robert Chandler Physical Therapist Asst
Elisa Collins Sport Studies
Emily Compliment Sport Studies
Kamryn Conaway Early Child/Special Educ
Hannah Conley Undecided
Richard Coriell Interven Spec K-12
Garrett Cornell Health Science
Christina Craft Middle Childhood
Jacob Cruse Biology
Drew Cunningham English Humanities
Sarah Cunningham English Humanities
Shelby Dalton Mathematical Sciences
Lane Davidson Biology
Kevin de Lange Management
Gabrielle Deacon College Credit Plus
Jeana Denton Physical Therapist Asst
Vanessa Desotelle Mathematical Sciences
Nathan Dever Computer Eng Tech
Olivia Doll Undecided
Kerstyn Donini Undecided
Taryn Donini Undecided
Brandon Dunn Social Sciences
Grace Eberhard Physical Therapist Asst
Ethan Edelen Digital Simulation/Game
Katlyn Edenfield Interven Spec K-12
Madison Essman Health Science
Anna Estep General Studies
Gerald Estep College Credit Plus
Breanne Fender Health Science
Mark Ferguson Psychology
Mollie Ferrar Health Science
Megan Flannery Nursing
Jacob Freeland Management
Kira Gifford Early Child/Special Educ
Sara Gillman English Humanities
Samantha Grandstaff Health Care Admin
Carrie Gregory Health Science
Madison Griesser Early Child/Special Educ
Mindy Hamann Fine Arts
Brandie Hamilton Health Science
Ali Hammond Early Child/Special Educ
Zachary Hammond Environmental Eng
Caitlyn Hanes Psychology
Kristen Hannon Health Science
Christina Harries Early Child/Special Educ
Emily Hayes Plastics Eng Tech
Taylor Hesler Health Science
Emily Hicks Early Childhood PreK-3
Ryan Higbee Sport Studies
Jordan Hileman Early Child/Special Educ
Ryan Hinch Information Systems Mgnt
Haley Hobson Natural Science
Thomas Hoggard Plastics Eng Tech
Jamie Howard Educational Studies
Amber Howell Digital Simulation/Game
Erika Howell Early Childhood PreK-3
Jordan Hughes Accounting
Julia Hurst Early Child/Special Educ
Karrington Jarrells Undecided
Sydnie Jenkins Biology
Laikyn Johnson Management
Makayla Johnson Health Science
Misty Johnson Marketing
Courtney Jones Biology
Ryan Jones Management
Thaddeus Jones Plastics Eng Tech
Kinzi Kitts Early Child/Special Educ
Jacob Kline Accounting
Rachael Kolis Physical Therapist Asst
Sheila Kronk Information Systems Mgnt
Makarand Lahane Digital Simulation/Game
Madison Lang Psychology
Faith Leonard Fine Arts
Lauren Lesley Nursing
Emily Lewis Health Science
Callista Link Undecided
Chloe Long Occupational Therapy
Megan Long Biology
Madison Lucas Early Child/Special Educ
Laura Luthy Biology
John Lykins Psychology
Luke Malone Social Sciences
Lisa Mannherz Educational Studies
Kimberly Martens Occupational Therapy
Mackenzie Mason Management
Ricky Massengale Social Sciences
Sandra Matthews Early Child/Special Educ
Ruby McCleary Early Child/Special Educ
Christopher McCormick Computer Eng Tech
Mariah McGrath Health Science
Daniel McGuire Management
Shawnacy McGuire Early Child/Special Educ
Eilidh McHattie Management
Joseph McNally Digital Simulation/Game
Riley Merkel Individualized Studies
Andrew Merritt Biology
Taylor Mershon Sociology
Sofiia Mikhailichenko Mathematical Sciences
Alannah Miller Occupational Therapy
Burke Miller Digital Simulation/Game
Jared Morrow Undecided
Levi Nelson Middle Childhood
Mattison Nichols Early Childhood PreK-3
Chidinma Nosiri Biology
Meaghan Nylund Early Child/Special Educ
Samaher Omrani Educational Studies
Tristen Orahood Fine Arts
Regan Osborn Sociology
Sydney Osborn History
Veroncia Osborn Health Science
Allyssa Owens Information Systems Mgnt
Joie Patrick Early Child/Special Educ
Skylar Patty Sport Studies
Sidney Payne Early Child/Special Educ
Carla Pena Fine Arts
Wirty Penix Management
Baylen Perry Information Systems Mgnt
Danielle Petrovich Management
Jared Phillips Computer Eng Tech
Layken Phillips Early Childhood PreK-3
Alexa Pistole Undecided
Cade Powell Computer Eng Tech
Binchun Provaznik Undecided
Alexis Putnam Individualized Studies
Kevin Ralph Digital Simulation/Game
Haley Rawlins Athletic Training
Patrick Redoutey Digital Simulation/Game
Kara Reisinger Early Child/Special Educ
Ryan Rice Psychology
Andrew Riedlinger Digital Simulation/Game
Michael Rife Natural Science
Rowan Rine Nursing
Zayden Rinehart Occupational Therapy
Megan Ross General Studies
Katherine Rowe Sociology
Logan Ruggles Political Science
Kayla Sammons Plastics Eng Tech
Rachel Sanders Health Science
Rachel Sands English Humanities
Megan Saxby Early Child/Special Educ
Madison Schneider Computer Eng Tech
Sydney Schuyler Occupational Therapy
Benjamin Sellers Psychology
Taylor Sherwood Accounting
Tanner Shipley College Credit Plus
Alanna Siliven Physical Therapist Asst
Shaylee Sizemore Management
Jacob Smathers Fine Arts
Silas Smith Political Science
Riley Snoke Digital Simulation/Game
Lucy Snyder Occupational Therapy
Jaymee Sommer Undecided
Recie Spangler Chemistry
Lyndee Spargur Radiologic Tech
Lindzay Speakman Early Child/Special Educ
Savanna Spence Early Childhood PreK-3
Kiersten Spires College Credit Plus
Brandy Stegall Accounting
Dillon Stephens Plastics Eng Tech
Tyler Stephens Plastics Eng Tech
Lauren Stevens Accounting
Jessica Stockham Educational Studies
Audrey Stratton Marketing
Megan Summers Natural Science
Caitlyn Thomas Fine Arts
Katlyn Thomas Physical Therapist Asst
Molly Thompson Physical Therapist Asst
Kerstin Thornburgh Early Child/Special Educ
Morgan Thornsberry Chemistry
Kyla Toles Psychology
Heath Unger Early Child/Special Educ
Nikki Van Wees Management
Diego Villabrille-Seca Digital Simulation/Game
Charles Wall Physical Therapist Asst
Nathan Ward Information Systems Mgnt
Brooke Webb Sport Studies
Desiree Webb Computer Aided Draft/Des
Jordan Webb Occupational Therapy Ast
Morgan Webb Sociology
Kaitlyn Weiss Fine Arts
Natalie Wiegers Marketing
Jessica Willard Health Science
Madison Williams Health Care Admin
Rebecca Williger Occupational Therapy
Hannah Willis Early Childhood PreK-3
Brock Woods Dental Hygiene
Katelyn Woods Occupational Therapy Ast
Sarah Woods Mathematical Sciences
Lydia Workman Occupational Therapy
Brooklyn Wylie Health Science